40 DNI MODLITWY 2022 – od 3 maja

Pełną informację o programie wraz z materiałami znajdziesz pod adresem: https://adwent.pl/40-dni-modlitwy-okolnik/

Drodzy w Chrystusie, Witam Was pozdrowieniem pierwszych chrześcijan: Maranatha – Pan przychodzi. Pragnę zaprosić do uczestniczenia w 40 dniach modlitw. Przygotowany został specjalny program, który rozpoczyna się 3 maja, a kończy 11 czerwca. Można go pobrać na stronie adwent.pl, a papierowa wersja będzie systematycznie wysyłana do zborów. To szczególne wydarzenie ma przygotować Boży lud na trudne czasy. Program będzie poświęcony różnym intencjom, łącznie z planowanym Zjazdem Generalnej Konferencji. Będziemy się modlić w czasie wojny w Ukrainie i innych miejscach na świecie.
W ostatnim czasie widzimy wyjątkową intensyfikację działań sił zła, które chcą za wszelką cenę powstrzymać naszą działalność misyjną. Pragniemy prosić naszego Ojca w niebie o przygotowanie nas na wypełnienie obietnicy napełniania nas Duchem Świętym. Proszę, zbierajcie się w zborach, grupach lub indywidualnie i weźcie udział
w ogólnoświatowym łańcuchu modlitw. Serdecznie pozdrawiam oraz życzę szczególnej bliskości i społeczności z naszym Zbawicielem. Wasz brat w Chrystusie Ryszard Jankowski.